výukové programy, které budou Vaše děti bavit

www.ucimehrou.cz

Program Akční čeština - verze pro školy

Chcete připravit dětem netradiční hodinu a ukázat jim, že pravopis může být vlastně zábavná hra? Pak zdarma vyzkoušejte naši výukovou hru. Program je zábavný pro žáky prvního i druhého stupně, umožňuje také hru dvou hráčů na jednom počítači.

Ojedinělou vlastností programu je i evidence výsledků a špatných odpovědí. Velmi rychle tak zjistíte, které pravopisné jevy dělají dětem problémy a na které se máte zaměřit v další výuce. Každá špatná odpověď je žákům zdůvodněna a v průběhu hry je položena znovu, dochází tak k důkladnějšímu procvičení těch jevů, které dělají dětem největší problémy.

Rozsah pravopisných cvičení je velmi široký, zahrnuje většinu pravopisných problémů, se kterými se děti na základní škole setkávají. Ať už se jedná o vyjmenovaná slova u třeťáků, nebo o psaní cizích slov u osmáků, pro každou věkovou kategorii máme připravené dostatečné množství pravopisných otázek, jak se sami můžete přesvědčit při pohledu na kompletní seznam okruhů.

Výukový program je samozřejmě evaluován na webu MŠMT a je možné ho zakoupit z dotací.

Vyzkoušejte zdarma

Chtěli byste program zdarma ve Vaší škole vyzkoušet? Rádi Vám ho zašleme. Stačí vyplnit kontaktní informace, do 3 dnů Vám program pošleme poštou.

Na rozhodnutí o koupi budete mít 30 dní, dále bude jen na Vás, zda program zakoupíte, nebo odinstalujete.

Cena a prémiový balíček

Pokud si program objednáte, obdržíte od nás nejen síťovou verzi programu, ale i zdarma 1 balení jednouživatelské verze programu (v ceně 495 Kč). Jednouživatelskou verzi můžete využít jako atraktivní cenu pro některou ze školních soutěží.

Cena síťové multilicence Akční češtiny komplet pro školy činí 1700 Kč vč. DPH. Za tuto cenu od nás obdržíte 1x síťovou verzi programu + 1 balení jednouživatelské verze.

Bezplatné vyzkoušení síťové verze programu Akční čeština

*
*
*
*
*
*
*
(c) Sarsoft 2010 - 2017