výukové programy, které budou Vaše děti bavit

www.ucimehrou.cz

Nabídka obchodní spolupráce pro firmy, školy i jednotlivce

Nabídka prodeje krabicové verze Akční češtiny

Obchodům nabízíme prodej krabicové verze Akční češtiny. Prodej probíhá formou komise, což je pro obchody velmi výhodné. Za zboží nám totiž zaplatíte až ve chvíli, kdy ho prodáte. Nabízíme vám zajímavou provizi, závislou na počtu prodaných kusů.

Chcete znát podrobnosti? Napište nám na email obchod@ucimehrou.cz.

Nabídka pro provozovatele webových stránek

Pokud provozujete webové stránky, můžete si snadno přivydělat zobrazováním reklamy na náš výukový program.

Jak to funguje? Klikne-li uživatel na reklamu na vašem serveru, zaznamenáme si jeho návštěvu s údajem, že přišel od vás. Pokud tento uživatel kdykoliv později zakoupí libovolnou verzi našeho programu, zaplatíme Vám 15% provizi z koncové cennení podmínkou provize okamžitý nákup. To, že uživatel přišel od vás, dokážeme rozpoznat i při příštích návštěvách. Uživatele identifikujeme pomoci cookies, což je metoda spolehlivá z více než 90%. Tento způsob spolupráce je vhodný i pro školy.

Chcete se zaregistrovat do tohoto partnerského programu? Napište nám na email obchod@ucimehrou.cz.

Nabídka pro tvůrce freeware a shareware CD-ROM

Vytváříte CD-ROM s kompilacemi freeware a shareware? Zařaďte shareware verzi našeho programu na Váš CD-ROM. Nabízíme ojedinělý způsob spolupráce: pokud si uživatel objedná plnou verzi programu, získáte 15% provizi z koncové ceny!

Jak to funguje? Shareware verze programu umožňuje zobrazení informace o plné verzi pomocí našich internetových stránek. Tuto možnost využilo přes 95% zákazníků. Uživatel je pak přesměrován na adresu s parametrem "?ref=vasefirma". Hodnotu tohoto parametru uložíme do cookie, a pokud uživatel kdykoliv později provede objednávku, vy získáte provizi ve výši 15%.

Zajímají Vás další podrobnosti? Napište nám na email obchod@ucimehrou.cz.

Nabídka pro školy

Pro školy nabízíme zlevněné žákovské licence. Kromě výhodné ceny získá škola ke každé páté objednávce jedno balení programu zdarma. Tato nabídka je určena pouze školám, které mají zakoupenou multilicenci našeho programu.

Zajímají Vás další podrobnosti? Napište nám na email obchod@ucimehrou.cz.

(c) Sarsoft 2010 - 2017